Newsletter
 
Producători
 
Cererea Dvs.
0 Produse
 

Anunturi gratuite

 

Patchcord fibra optica

Sortare după:
Patchcord FC/PC-FC/PC duplex SM 2M
Patchcord FC/PC-FC/PC duplex SM 2M
Model: FC/PC-FC/PC DSM 2M

Patch cord FO SM FC/FC duplex 3m
Patch cord FO SM FC/FC duplex 3m
Model: FC/PC-FC/PC DSM 3M

Patch Cord SM FC/FC simplex 2m 3.0 mm
Patch Cord SM FC/FC simplex 2m 3.0 mm
Model: FC/PC-FC/PC SSM 2M

Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m
Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m
Model: FCP/FCP-SD9-2M

Patch cord FO SM FC/FC duplex 3m
Patch cord FO SM FC/FC duplex 3m
Model: FCP/FCP-SD9-3M

Patch cord FO SM FC/FC simplex 3m
Patch cord FO SM FC/FC simplex 3m
Model: FCP/FCP-SS9-3M

Patch cord FO SM FC/LC duplex 10m
Patch cord FO SM FC/LC duplex 10m
Model: FCP/LCP-SD9-10M

Patch Cord SM LC/LC duplex 2m 3.0 mm
Patch Cord SM LC/LC duplex 2m 3.0 mm
Model: LC/PC-LC/PC DSM 2M

Patch Cord SM LC/LC simplex 2m 3.0 mm
Patch Cord SM LC/LC simplex 2m 3.0 mm
Model: LC/PC-LC/PC SSM 2M

Patch Cord SC/APC-SC/APC 0.9mm SM simplex 3m
Patch Cord SC/APC-SC/APC 0.9mm SM simplex 3m
Model: SC/APC-SC/APC 0.9mm SSM 3m

Patch Cord SM SC/APC/SC simplex 2m 3.0 mm
Patch Cord SM SC/APC/SC simplex 2m 3.0 mm
Model: SC/APC-SC/PC SSM 2M

Patch cord FO SM SC/FC duplex 10m
Patch cord FO SM SC/FC duplex 10m
Model: SC/PC-FC/PC DSM 10M

Patchcord fibra optica

Puteti comanda oricand de la noi patchcorduri de fibra optica diverse modele :

SC/PC-FC/PC DSM de la 2M, DMM 2M, SSM 2M, DSM 2M, DSM 3M, SMM 2M, SSM 1.5M, SSM 2M,DMM 5M SUYDMM 5M, DSM 1.5M, DSM 2M, SMM 2M, SSM 10M. SSM 2M, SSM 3M, SSM 5M, DSM 5M,DS9 10M, DS9 de la 2M la 10M, optic simplex - conectori SC/APC

Patchcord-urile sunt utilizate in principal in Patchpanel-uri si cutii de distributie pentru a conecta diferite elemente ale retelelor optice. Va putem oferi patchcorduri SM (OS2) si MM (OM1, OM2, OM3) precum si patchcorduri rezistente la indoiri single cu fibra G657.A. Patchcordurile pot fi terminate cu orice conector standard.