Newsletter
 
Producători
 
Cererea Dvs.
0 Produse
 

Anunturi gratuite

 

Convertoare fibra optica

Sortare după:
Spliter optic 2 cai 1310/1550 +/-40nm
Spliter optic 2 cai 1310/1550 +/-40nm
Model: 3567

Spliter optic 3 cai 1310/1550 +/-40nm
Spliter optic 3 cai 1310/1550 +/-40nm
Model: 3568

OTDR YOKOGAWA AQ7260 + AQ7261
OTDR YOKOGAWA AQ7260 + AQ7261
Model: 3604

SPLICER fibra optica FSM-50S + cleaver + trusa conectorizare
SPLICER fibra optica FSM-50S + cleaver + trusa conectorizare
Model: 3605

OPTICAL LIGHT SOURCE  dual window 1310nm/1550n
OPTICAL LIGHT SOURCE dual window 1310nm/1550n
Model: 3607

OPTICAL POWER METER portabil
OPTICAL POWER METER portabil
Model: 3608

SPLICER fibra optica FURUKAWA FITEL S177A
SPLICER fibra optica FURUKAWA FITEL S177A
Model: 3609

Fibra optica 4E1 to 10BaseT Protocol converter
Fibra optica 4E1 to 10BaseT Protocol converter
Model: 4718

Fibra optica 4E1 to 10/100M Converter
Fibra optica 4E1 to 10/100M Converter
Model: 4719

Fibra optica 4E1+10/100M to Fiber 40km XMT/RCV set (PAIRS)
Fibra optica 4E1+10/100M to Fiber 40km XMT/RCV set (PAIRS)
Model: 4722

Fibra optica 4E1+10/100M to 1 Fiber 40km XMT/RCV set (PAIRS)
Fibra optica 4E1+10/100M to 1 Fiber 40km XMT/RCV set (PAIRS)
Model: 4723

Fibra optica 4E1+10/100M to Fiber 80km Single Mode 1310nm
Fibra optica 4E1+10/100M to Fiber 80km Single Mode 1310nm
Model: 4726

Media - Converter pentru fibra optica